.

.

Carat T.W Diamond Stone Sterling Silver Silver Engumanthing Ring

Carat T.W Diamond Stone Sterling Silver Silver Engumanthing Ring

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Елегантната едноставност на 1/4 CT. Прстенот за ангажман на камени чудни плочи е богатство со децении за својата благодат и смелост, оваа убавина од 3 камени е вистинско богатство што сигурно ќе го цени оној што го сакате. Непосредната елеганција на Стерлинг Сребрена го поставува целиот изглед, испорачувајќи ја софистицираноста и сјае на ова зачудувачко парче. 1/4 CARAT T.W DIAMOND 3 камен Стерлинг Сребрен прстен за ангажман : Квалитет на дијамант : I-J/I3 Diamond Shape : Tround Diamond Setting : Prong Setting Metal : Стерлинг Сребрена плоча : Родиумарн за дијаманти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата