.

.

Империјал 1 2CT TDW Diamond 14K жолто злато пет камен годишнина од бендот

Империјал 1 2CT TDW Diamond 14K жолто злато пет камен годишнина од бендот

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте и богатство, симболично за вашата вечна убов. Изработено во 14к жолто злато, овој дијамантски бенд прикажува пет исклучително треперливи тркалезни дијаманти, поставени во рамки на обликот на октагон, украсени со граници на Милграјн. Овој прстен е совршен како бенд за венчавки или годишнина, не ви треба посебна пригода за да ја прославите вашата убов. Сјајни со дијаманти и разоткриен сјај, овој дијамантски опсег е исклучителен изглед, таа е сигурна да го обожава. Империјал 1/2 CT TDW Diamond 14 K Yellow Gold Five Stone Anniversary Band (H-I, I2).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата