.

.

Студио сет на внатрешен двор, дрвена градина клупа постави отворено дрвено јадење сет со табела за багрем и клупа погодни за луѓе

Студио сет на внатрешен двор, дрвена градина клупа постави отворено дрвено јадење сет со табела за багрем и клупа погодни за

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

MF Studio е дизајнерски бренд и производител што укажува на обезбедување на висококвалитетен мебел за градина за слободно време со цел да се исполни пазарот што постојано се шири. MF Studio произведува специфичен спектар на градинарски мебел кој вклучува столици, чадори за внатрешен двор, комплети за мебел, итн. Висок квалитет и модерен дизајн е прва цел на MF Studio. MF Studio Product ќе ви обезбеди прекрасна убавина на имагинацијата и напорите. MF Studio 2 PCS ДВЕДНА ДВЕДНА БЕНЧКИ СЕТ : Вклучете ја дрвена маса и дрвена столица од 1 парчиња багрем. Чаир од дрвена клупа од багрем : Димензија : L 48.4 " * W 12.6" * H 17.9 ", Нето тежина : 27,6 фунти. Материјал : Акација дрво отпорен на временски услови, челична тешка рамка. Специјална обработка : Површината на столот на клупата се третира со финиш, што го прави подобар имот на антисептик, доказ за мувла . Акација дрвена трпезариска маса : Димензија : L 67.7 " * W 35.3 * H 29,7", Нето тежина : 59,5 lbs. Материјал : Акасија дрво отпорен на временски услови, челик Тешка рамко и трпезариска маса од 1 парчиња. Надворешниот сет за јадење ќе ви биде доставен во 2 одделни пакувања . изработени од цврсто дрво од багрем : Нашиот сет за јадење 2 парчиња е направен од 100% дрво од багрем и тешка метална рамка. Доволно цврсто и можеме да обезбедиме 10-15 години работен век Можете да изберете 1 стол за клупи и 1 табела или 1 табела и 2 столчиња за клупи . Потребно е лесно собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата