.

.

Куланд Цвет Девојка Самовила Глава - Роза Злато Лист Девојки Дете Круна Коса Лоза Матурска Невестинска Свадба Додатоци Кристална Дијадема За Жени

Куланд Цвет Девојка Самовила Глава - Роза Злато Лист Девојки Дете Круна Коса Лоза Матурска Невестинска Свадба Додатоци Кристална

DEN 335.84

Количината на стоката
Това е достапна

Куланд Цвет Девојка Глава За Свадба Кристал Принцеза Глава Бебиња Здив Лента За Роденден Фотографија Прва Причестматеријал : Изработен од висококвалитетен брилијантен кристал, имитациони бисери, лента од тантела и еколошка легура.Големина : должина На Лентата за Глава : 11", должина на лентата : 18,5 " * 2. Врски во задниот дел за да одговараат на секоја големина на главата.Стил : панделките може да се одвојат. Тоа може да биде врзан со лента, исто така може да се користи како лозата коса без чипка лента. Најдобар додаток за коса за вашите цветни девојки.Оваа кристална лента за глава на цветна девојка оди совршено со фустан за причест, чувајте ги фотографиите како незаборавни спомени за вашите прекрасни девојки.Прилика : одлична глава за цветна девојка за роденден, свадба, прва причест, натпревар, годишнина, фотографија, забава за танцување, ден на детето и некои други специјални прилики. Материјал : принцеза коса додатоци за девојки направени од кристал, имитација на бисери, чипка лента и еко-пријателска легура. Големина : должина На Лентата за Глава : 11", должина на лентата : 18,5 " * 2. Врски во задниот дел за да одговараат на било кој.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата