.

.

Спојката на Вентилаторот за Ладење на моторот Одговара изберете: 1966 - ФОРД МУСТАНГОТ, 1975 - Форд Ф150

Спојката на Вентилаторот за Ладење на моторот Одговара изберете: 1966 - ФОРД МУСТАНГОТ, 1975 - Форд Ф150

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Вентилатор за ладење На моторот Спојката На Вентилаторот За Ладење На Моторот Се Вклопува Изберете : 1966,1968-1973 форд МУСТАНГОТ 1967 форд мустангот 8 Цил 4.7 Л 1983-1986 ФОРД Ф150 8 Цил 5 Л 1977-1979,1987 Форд Ф150 8 Цил 5.8 Л 1966-1967,1976 ФОРД ф100 8 Цил 5.8 Л 1977-1979,1983 форд ф100 8 цил 5 Л 1966-1967,1976-1987 Форд Ф250 8 ЦИЛ 5.8 Л 1987-1991 ФОРД КРАУН ВИКТОРИЈА 1966-1971 ФОРД Тандерберд 1981-1990 ЛИНКОЛН ТАУН АВТОМОБИЛ 1975-1976 Форд Ф150 8 Цил 5.9 л 1975 форд ф250 8 ЦИЛ 5.9 Л 1967,1972 Меркур Пума 1968-1974 ФОРД Ф100 6 Цил 3.9 Л 1978-1982 ФОРД ООД 1980-1982 Форд Ф100 6 ЦИЛ 4.9 Л 1984-1985 Форд Оод 8 Цил 5 Л 1980-1982 Форд ф150 6 цил 4.9 л 1977-1979 ЛИНКОЛН МАРК В 1969-1971,1973-1978 Меркур Пума 8 ЦИЛ 5.8 Л 1975-1977 ФОРД Бронко 1969-1980,1983 ЛИНКОЛН КОНТИНЕНТАЛ 1966-1967 Форд Ферлан 8 Цил 4.7 Л 1984-1989 меркур гранд маркиз 8 цил 5 л 1969,1971-1972 Форд Торино И Повеќе - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО Во НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ За ДА ПРОВЕРИТЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата