.

.

Текнор 5 8 х100' Тешки Ултра Флексибилно Црево

Текнор 5 8 х100' Тешки Ултра Флексибилно Црево

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Неверкинк тешкото градинарско црево има висока јачина, алуминиумски спојки без олово кои се отпорни на истекување и отпорни на дробење. Микрошилд чувари против мувла и мувла. Рефлексната мрежа против свиткување технологија не гарантира никакви свиоци и заплеткувања. Цврстиот ракав спречува свиткување на славината. Висока јачина и алуминиумски спојки без олово. Цврстиот ракав спречува свиткување на славината. За отворено, дома, градина, снабдување и одржување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата