.

.

Дел Реал Храна Бавно Варено Говедско Барбакоа, оз

Дел Реал Храна Бавно Варено Говедско Барбакоа, оз

DEN 157.28

Количината на стоката
Това е достапна

Шпански Вкусови За Модерен Живот Внесувајќи Шпански вкусови во современиот живот со 15 унци Дел Вистинска Храна Говедско Барбакоа. Врие во срдечен сос од домати и чили, Дел Реал Храна Барбакоа е направен традиционален начин во мали сериски котлиња за вкус и текстура што ја наводнува устата. Направено без глутен, млечни производи, МСГ или транс масти, нашето бавно варено говедско месо содржи 22 грама протеини по порција. Едноставно загрејте го во микробранова печка 6 минути и уживајте во улично тако, кесадила, тако салата, начос или самостојно. Поминете помалку време во кујната и повеќе време со семејството со помош на Дел Реал Храна! 15 унци целосно варен Говедски Барбакоа. Печено говедско тенџере во мексикански стил врие во обилен сос од домати и чили. 22 грама протеини по порција. Подготвен за загревање и јадење за 6 минути. Гответе во микробранова печка или на шпоретот. Без глутен, без млечни производи и не содржи МСГ или транс масти. Совршен за јадења како кесадили, тако, торти и бурито.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата