.

.

Модвеј Почит Акцент Фотелја Перформанси Кадифе Сет на во Сива Боја

Модвеј Почит Акцент Фотелја Перформанси Кадифе Сет на во Сива Боја

DEN 3680.00

Количината на стоката
Това е достапна

Трансформирајте го декорот на вашата дневна соба со Пословична Фотелја Со Акцент. Длабоко копче тафтување на пословици внатрешна рамка во комбинација со четири цврсти акрилни нозе за да додадете визионерско задоволство на современиот декор. Одликувајќи се со луксузен кадифен тапацир отпорен на дамки и гламурозна облога за нокти, Поговорката може да се пофали со дарежлива густа подлога од пена синусен систем за поддршка на пролетта за врвно искуство со седење. Уживајте во слободното време во овој модерен акцентен стол за дневната соба, дневната соба, спалната соба или влезот. Перформанси Кадифе Полиестер Тапацир. Издржлива Ткаенина Отпорна На Дамки. Златна Основа Од Нерѓосувачки Челик. Вертикална Канал Тафтинг. Поединечно-Завиткани Џебни Калеми. Густа Подлога Од Пена. Максимален Капацитет На Тежина : 300 фунти. Вкупни Димензии На Фотелјата : 29,5"Л х 29"В х 29"Х Димензии На Седиштето : 21,5" Л х 19,5 "В х 21" Ч Висина На Потпирачот За Рака : 24,5 "Ч Висина На Потпирачот За Грб : 8" Ч Вкупни Димензии На Производот : 29,5 "Л х 58" В х 29 " Х.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата