.

.

Надворешен Крај На Вратоврската За Управување компатибилен со Сатурн Вуе 2002-2009

Надворешен Крај На Вратоврската За Управување компатибилен со Сатурн Вуе 2002-2009

DEN 1331.04

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Крај НА Вратоврската За Управување СО МОГ Е компатибилен Со Сатурн Вуе 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002 (Надворешен) и е совршен за нагодување или надградба на перформансите. ЗГОЛЕМЕТЕ ЈА ИЗДРЖЛИВОСТА : Дизајниран За подолг век На траење и побезбедно управување, Крајот на Вратоврската За Управување СО МООГ овозможува долготрајна сигурност и прецизно, одговорно управување, оптимизирање на перформансите дури и под најтешки услови. Удобно, достапно рамно клуч и ново претходно нанесено соединение за заклучување на конецот го отвораат патот за полесна инсталација и отстранување. ПРОДОЛЖЕТЕ ГО РАБОТНИОТ ВЕК : дизајнот на патентираната покривна плоча со притискање овозможува построги толеранции, обезбедувајќи подолготраен дел што далеку ги надминува пластичните дизајни. Решавачот на Проблеми во прав-металниот лежиште за гушење овозможува маснотиите да течат низ лежиштето до обетката за намалено триење и зголемена јачина и стабилност. Овој Крај НА Вратоврската За Управување со МОГ се одликува со подмачкан штекер што го намалува оштетувањето и абењето. ПОТПРЕТЕ се НА КВАЛИТЕТНИ КОМПОНЕНТИ за УПРАВУВАЊЕ и СУСПЕНЗИЈА : кога ќе изберете дел ЗА МООГ за вашиот автомобил, камион или ТЕРЕНЕЦ, добивате премиум, долготрајно управување и компонента за суспензија што ве држи на пат и надвор од продавницата за поправки. Со речиси 50 патенти за подобрувања во дизајнот, МООГ се концентрира на инженерски автомобилски делови кои го продолжуваат животниот век на производот и ја поедноставуваат инсталацијата и замената. ДОВЕРБА ВО МООГ : МООГ гарантира дека нивните производи се спротивставуваат на најтешките барања за подобра издржливост, заштита, артикулација и перформанси. Всушност, деловите на МОГ траат до 5 пати подолго од нивните конкуренти. И како официјален снабдувач на управување и суспензија на НАСКАР повеќе од 50 години, МООГ разви репутација како решавач на проблеми, обезбедувајќи безбедносно-критично и долготрајно управување, суспензија, погонска линија и решенија за автомобилски делови на тркала.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата