.

.

Дизајн Домашна Шарка во Сатенски Никел,, Радиус, 3-Пакет

Дизајн Домашна Шарка во Сатенски Никел,, Радиус, 3-Пакет

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Шарката На Вратата На Дизајнерската Куќа е 3-1/2-инчи со радиус од 1/4-инчен агол, доаѓа во 3-пакување и се одликува со класичен сатенски никел кој беспрекорно се вклопува со секоја станбена дрвена врата. Секоја шарка е изработена со издржлив челик за зголемена сигурност и долготрајна употреба, совршена за одржување на безбедни станбени врати. Овој 3-пакет вклучува завртки за монтирање за едноставна инсталација и отстранлив игла за отстранување на вратата без одвртување на шарката. Овој производ е функционален, ефикасен и дизајниран имајќи ја предвид практичноста со неговата водоотпорна конструкција, претходно подмачкани иглички за да се спречи крцкање и неговата способност да се користи на левата или десната врата. Дизајниран и произведен Од Дизајнерска Куќа, доверлив извор за квалитетно осветлување, хардвер, водовод, кујна и производи за капење за секој вкус и буџет. Овој производ доаѓа Со 1-годишна Ограничена Гаранција Функционална Со нашата 1-Годишна ограничена гаранција, можете да бидете сигурни дека вашето купување е без ризик.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата