.

.

Национален Хардвер-В 6 Шарка За Тешки Ремени

Национален Хардвер-В 6 Шарка За Тешки Ремени

DEN 575.20

Количината на стоката
Това е достапна

Бб281 6" Шарка За Тешки Ремени-нерѓосувачки Дупки за Завртки за дополнителна цврстина и за да се спречи расцепување на дрвото. Тесна игла за апликации од левата или десната рака. Тешка работа. Произведени со нерѓосувачки челик. 6".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата