.

.

Мијаилима Женски Фустани Гроздобер Фустан 1950-Ти Ретро Фустан За Забава Без Ракави

Мијаилима Женски Фустани Гроздобер Фустан 1950-Ти Ретро Фустан За Забава Без Ракави

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : S Биста : 88cm/34.65" Половината : 73cm/28.74" Должина : 84cm/33.07" Големина : M Биста : 93cm/36.61" Половината : 78cm/30.71" Должина : 85cm/33.46" Големина : L Биста : 101cm/39.76" Половината : 84cm/33.07" Должина : 87cm/34.25" големина : xl биста : 109cm/42.91" половината : 90cm/35.43" должина : 89cm/35.04" женски гроздобер коктел фустан од 1950-тите ретро коктел фустан за забава без ракави : Материјал Полиестер и спандекс мека,удобна мала тежина и Висококвалитетна ткаенина што дише.Карактеристики : ретро врат за лажичка, без Ракави, Прилагодлива машна, Полн замав, Скриено затворање на патент, Удобен материјал, гроздобер класично сечење од 1950 година, за повеќето прилики. Фустанот има рационализиран дизајн кој совршено одговара на вашата фигура. Лесен, мазен и удобен. Одлична опција за летна гардероба. Добијте изглед и стил од 50-тите години на 60-тите кои никогаш нема да бидат надвор од мода.Различни цветни или точки бои на располагање, одличен избор за коктел, костим, вечер, матурска, роденден, чај партија, дневно, датира, пикник, банкет, градина, деверуша, свадба гостин, враќање дома, други полуформални или свечени прилики.Колокација : Совршено за спарување со ѓердан, чанта, потпетици или сандали. Бидете сјајна ѕвезда. Подарете подарок/Божиќ на овој фустан за жени, девојки на кои се чувствувате благословени, благодарни, благодарни и заблагодарете им се. задржи мода, задржи стил.Убавата облека никогаш не можеше да пропушти.Ние сме посветени на обезбедување на повеќе избори на женска облека - мода, висок квалитет,трендовски, убавина.Се надеваме дека ќе ги најдете овие атрактивни облека, никогаш не може да се погледне подалеку од!Убавината е нашата вечна потрага. Продолжуваме да ги подобруваме и обезбедуваме висококвалитетни предмети и продолжуваме брзо да повторуваме. Ајде да ја задржиме модата,да го задржиме стилот!Летна Пролет.Памук и полиестер.Мекиот Висок Квалитет Ви Дава Удобно Вклопување.Практична Боја Никогаш Застарена, Можете Да Ја Носите Многу Години.Високиот Еластичен Струк Може Да Се Прилагоди Според Линијата На Половината За Најдобро Вклопување.Мода И Секојдневен Стил Совршен За Сите Неформални Прилики Во Лето.Секси и шик летни фустани.Уживајте во уличниот изглед и чувството на удобност!Одлично за секојдневен/повод/плажа/забава и така натаму.Добивате елегантен фустан.Size Bust Waist Length S88cm/34.65"73cm/28.74"84cm/33.07"M93cm/36.61"78cm/30.71"85cm/33.46"L101cm/39.76"84cm/33.07"87cm/34.25"XL109cm/42.91"90cm/35.43"89cm/35.04"Size : SBust : 88cm/34.65"Waist : 73cm/28.74"Length : 84cm/33.07"Size : MBust : 93cm/36.61"Waist : 78cm/30.71"Length : 85cm/33.46"Size : LBust : 101cm/39.76"Waist : 84cm/33.07"Length : 87cm/34.25"Size : XLBust : 109cm/42.91"Waist : 90cm/35.43"Length : 89cm/35.04" Женски Коктел Фустани. Рачно Миење Подобро, Машина За Перење. Повод : Секојдневно, Секојдневно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата