.

.

Фустани За Жени Обични Цвеќиња Со Кратки Ракави Печатење V Копчиња За Вратот Преден Замав Лабав Елегантен Миди Долг Фустан Со Џебови Сина XL

Фустани За Жени Обични Цвеќиња Со Кратки Ракави Печатење V Копчиња За Вратот Преден Замав Лабав Елегантен Миди Долг Фустан Со

DEN 447.84

Количината на стоката
Това е достапна

Добар избор за пролетна и летна гардероба. Ви благодариме за разбирањето и поддршката!.37 "Ракав : 21см/8.45" Половината : 112см/44. Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој на различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент!Ако сакате повеќе ставки за промоција, кликнете на ова : Летен Клиренс За Заштеда/До 50% Попуст/Пролет Нова Трендовска Табела Со Попусти(1 инч = 2,55 см) : големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 94см/37.; Секси Фустани За Жени Црвено Вино;Симпатичен Фустан За Туширање За Бебиња;Женски Коктел Фустани Во Облека;Виолетова Облека Жени Во Облека;Матурски Фустан Со Ракави;.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата