.

.

Puawkoer Фустан Вратот Цвет Ладна Долга Големина Жени Печатење Плус Бохо Фустан Печати Обична Линија Рамо О Цветни Плус Големина Фустан жени фустани 2xl Жолта Боја

Puawkoer Фустан Вратот Цвет Ладна Долга Големина Жени Печатење Плус Бохо Фустан Печати Обична Линија Рамо О Цветни Плус Големина

DEN 900.32

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Полиестерген : Женска Облека : Плус Големинаовој шик фустан се одликува со полн Со Цветен принт, висок струк го истакнува грациозното тело ПОГОДНО ЗА РАЗНИ ПРИЛИКИ - Нашиот Фустан со кратки чизми е изработен од лесен и дише материјал, кој обезбедува удобно искуство при носење и е за сите прилики.Без разлика дали за секојдневно носење, работа и канцелариска употреба, спортови на отворено ,семејни собири и празници дебелина : Стандардно Ладно Рамо,Кратка,плус големина квалитетна полиестерска ткаенина,погодна за должина на летниот ракав : Краток Ракав : Секојдневен Како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линијата : О Сезона На Вратот : Лето што добивате : 1 Еез Фустан Прилика : Дневно,Секојдневно овој Печатен Фустан погоден за луѓе,специјално дизајнирани за големи димензии тип на шема : табела за печатење : . Големина : XL Биста : 103cm/40.55" Половината : 84cm/33.07" Ракав : 31cm/12.20" Должина На Грбот : 130cm/51.18"Големина : XXL Биста : 111cm/43.70" Половината : 90cm/35.43" Ракав : 32.5 cm/12.80" Должина На Грбот : 131cm/51.57"големина : xxxl биста : 119cm/46.85" половината : 96cm/37.80" ракав : 34cm/13.39" должина на грбот : 132cm/51.97"големина : xxxxl биста : 127cm/50.00" половината : 104cm/40.94" ракав : 35.5 cm/13.98" назад должина : 133см/52.36"големина : хххххл биста : 135см/53.15" половината : 112см/44.09" ракав : 37см/14.57" ДОЛЖИНА НА ГРБОТ : 134см/52.76" одговара : плус големина. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Ладно Рамо, Кратко, Плус Големина . Јака : О Вратот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата