.

.

Копчињата на државата Мисисипи Неон 1,25

Копчињата на државата Мисисипи Неон 1,25

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Прославете го вашиот тим случајно со ова копче со 4 пакувања поставени од Винкрафт. Секое копче има различен дизајн. Носете го вашиот тимски дух со гордост со овие привлечни копчиња. Одликувајќи се приближно 1 ¼ ”во дијаметар со затворање на безбедносно игла. Игларете ги на вашата торба за теретана, маица и многу повеќе или споделете ги со колегите на вашата следна забава со спортска тема. Оди тим! Официјално лиценциран со лига и тим. Секое копче мери приближно 1,5in дијаметар. Поставете го копчето 4 пакувања.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата