.

.

Алесон Атлетик Б Младинска Пракса Фудбалски Дрес, Бел-Мал И Среден

Алесон Атлетик Б Младинска Пракса Фудбалски Дрес, Бел-Мал И Среден

DEN 328.00

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики Младинска Практика Фудбалски Дрес 100% екстремна Мрежа Катјонска Боја Полиестер 100 Негирачка Трико Мрежа Со Управување Со Влага Дрес Со Должина На Половината Јарем Со Двојна Дебелина И Поставено Митрирано Ребро V-Врат Со Засилување На Шипката Покријте Ја Еластичната Манжетна На Ракавот Споена Насекаде За Дополнителни Јачини Спецификации Боја : Бела Големина : мали и средни : 0.5 Фунти-Sku : sscv74356 Високо Препорачливо. Класичен дизајн. Врвен квалитет. Бренд : Алесон Атлетик. Вајт, С/М.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата