.

.

Пејок Летни Фустани За Жени В-Врат Среден Струк Лабаво Копче Цврст Суспендиран Фустан Без Ракави Црвен XL

Пејок Летни Фустани За Жени В-Врат Среден Струк Лабаво Копче Цврст Суспендиран Фустан Без Ракави Црвен XL

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Дами V-Вратот Средината На Половината Лабаво Копче Еднобоен Суспендиран Фустан Без Ракавикарактеристики : оваа ткаенина дише,лесна,мека и удобна за уживање.Моден дизајн поудобно и не ја избирајте вашата фигура пригода : Плажа,пливање,базен,на отворено,забава,коктел забава,свадба,клуб,канцеларија,состаноци,совршени за секојдневниот живот и одмор,летна облека.Носењето обетки,нежни чанти и чевли со високи потпетици соодветно ќе биде добар натпревар за да го привлечете вниманието на другите.Перење : Машинско перење во ладна вода или миење раце. Не избелувајте или сушете.Сезона : Пролет И лето : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестер,Тип На Шема : Цврст Стил На Боја : Мода,Секојдневна должина на Ракавот : Должина Без Ракави : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Ве Молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката,изберете Ја Големината според неа. €Карактеристики

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата