.

.

3 - Спајк Стомна гума

3 - Спајк Стомна гума

DEN 2704.00

Количината на стоката
Това е достапна

Спортот Шампро Гумата На Стомна Со 3 Шила е направена со тешка, гума отпорна НА УВ отпорност од 1,75 см за да го издржи притисокот на шилестите чевли и да спречи влошување предизвикано од продолжено изложување на сончева светлина. Армирани навојни челични шилести тела и три челични шила обложени со никел помагаат да се прицврсти гумата на земја. Достапно Во Официјални големини (6"x24") и млади (4"x18"). Шампро Спорт 3 - Спајк Стомна Гума : ИЗДРЖЛИВ : 7/10" дебела гумена конструкција отпорна НА УВ ги издржува елементите и шилестите чевли со сезони. ВКЛУЧЕНИ ШИЛА : Доаѓа со три челични шила обложени со никел кои ја прицврстуваат гумата на земја, држејќи ја на место. ЧЕЛИЧНИ ТЕЛА : армирани, навојни челични шилести тела ги држат шилците на место без да ја оштетат гумата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата