.

.

Инктастична гангстерска обвивка Со Сини И Розови Подароци Подарок Мало Девојче Фустан

Инктастична гангстерска обвивка Со Сини И Розови Подароци Подарок Мало Девојче Фустан

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Не оставајте подарок за роденден, свадба или туш одвиткан! Нашиот Гангстерски Обвивка Мало Фустан ајде сите да знаат кој ги направи сите оние совршени панделки и ги избере тие совршени модели! Инктастична гангстерска обвивка со Сини И Розови Подароци Мало Дете Фустан Со Кратки Ракави Женски Црн И Црвен Со Точки 5/6Т. Смешен божиќен подарок за вашата перфекционистичка баба или мајка!. Нашиот Гангстерски Обвивка Мало Фустан ајде сите да знаат кој ги направи сите оние совршени панделки и ги избере тие совршени модели!. Не оставајте подарок за роденден, свадба или туш одвиткан!. Вашето малечко ќе биде преслатко и удобно во овој 100% чешлан памучен фустан од 1х1 бебешко ребро!. Конструкција на страничен спој за исклучителен квалитет и издржливост. возрасни игра на зборови заврши завиткување тајна дедо мраз подарок награда рјм девојки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата