.

.

Коверти од брошура со луксуз, чоколадо кафеава, 1000 пакувања

Коверти од брошура со луксуз, чоколадо кафеава, 1000 пакувања

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Кога не можете или не треба да ја склопите содржината, еве го професионалниот начин да испратите рамни, но гломазни материјали- памфлети, брошури, литература за продажба, брошури, годишни извештаи, списанија или каталози. Боја : чоколадо кафеава. Големина : 6 x 9. Количина : 1000/пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата