.

.

Коверти со контура на брошурата Luxpaper, кварц металик, 250 пакувања

Коверти со контура на брошурата Luxpaper, кварц металик, 250 пакувања

DEN 3355.04

Количината на стоката
Това е достапна

6 x 9 Брошура Коверти за размавта во кварц металик се професионален начин за испраќање рамни, но обемни материјали како памфлети, брошури, литература за продажба, брошури, годишни извештаи, списанија или каталози. Зачувајте го времето и трошокот за одделно решавање на ковертите со позиционирање на адресата за да се прикаже низ прозорецот. Овие коверти со врвен квалитет се запечатуваат со навлажлив лепак што се наоѓа на внатрешноста на задниот дел. Ако барате совршен плик за да се издвоите, со бесконечна количина на употреба, ковертите за размавта на брошури 6 x 9 се совршен избор и неверојатна вредност. Кликнете на жолтото копче "Додај во количка " сега! Боја : Кварц металик. Големина : 6 x 9. Количина : 250/пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата