.

.

Miss Chievous Girls Fau Sherpa Critter Pullover and Joggers сет на облека, 2 парчиња, големини со 4-16

Miss Chievous Girls Fau Sherpa Critter Pullover and Joggers сет на облека, 2 парчиња, големини со 4-16

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Мека, кадифен и сјаен. Miss Chievous Faux Sherpa Pullover и Jogger Set е супер-зуен и Uber-мек, во кој има продолжен дизајн за додаден сјај. Веќе спарени и собрани, ова е сетот на облека што таа ќе ја достигне повторно и повторно - совршена за училиште, за игра или за викенд. Симпатична, удобна и подготвена за преземање на денот. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 пуловер и 1 пар џогери. Карактеристики на пулвер : опуштено вклопување; стил на пуловер; екипаж; долги ракави; Дизајн на преден секвенци; Плишана ткаенина од шерпа. Карактеристики на џогер : опуштено вклопување со затегната нога; влечење на стајлинг; еластична лента за половината со лента со лента; Дизајн на секвен на левиот колк; Плишана ткаенина од шерпа. Облеката за девојчиња пуловер и џогерс поставена од Мис Киевос.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата