.

.

Каролини Богатства Bb3492pthd Зимска Снегулка Кери Блу Териер Пар Носители На Тенџере 7, 5HX7, 5W, повеќебојни

Каролини Богатства Bb3492pthd Зимска Снегулка Кери Блу Териер Пар Носители На Тенџере 7, 5HX7, 5W, повеќебојни

DEN 6464.32

Количината на стоката
Това е достапна

Каролини Богатства Bb3492pthd Зимски Снегулка Кери Сини Териер Пар На Носителите Тенџере 7, 5 HX7, 5 W, разнобојни Зимски Снегулка Кери Сини Териер Пар На Носителите Тенџере. Овој Пар Држачи за Тенџере содржи уметнички дела На Кери Блу териер. Одличен подарок за сопственикот На кери Блу териер. Прославете Го Божиќ со Овој Божиќен Пар Држачи за Тенџере. Одличен подарок за празникот или додаток на Вашите Божиќни украси. Ако Зимата е една од вашите омилени сезони. Тогаш сигурно можете да го користите Овој Пар Држачи за Тенџере за да ги додадете во вашите украси За Зимската сезона. Пар Држачи за Тенџере што одговараат на вашиот кујнски декор. овие се дебели и функционални. Уметничкото дело во целосна боја ја украсува предната полиестерска ткаенина на жешката подлога и нагласена со црна облога. Користете ги овие во како тривета за Вашиот Денот На Благодарноста Или божиќ маса. Исполнет со изолирана ткаенина и ватиран за издржливост. Овие шарени држачи за тенџере ќе направат одличен подарок за вашиот омилен домашен готвач или извршен готвач. Секој држач за тенџере мери приближно 7 1/2 инчи на 7 1/2 инчи. Вклучено е висечко јазиче. Пар Држачи За Тенџере.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата