.

.

Фрлен Алуминиумски Раб КМ 5Х4. С-БЛК, КМ71657012710

Фрлен Алуминиумски Раб КМ 5Х4. С-БЛК, КМ71657012710

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

KMC Тркалата немилосрдно ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот со иновации и стил. КМЦ е за поединци кои ја кршат бариерата и ја менуваат играта кои му пркосат на конвенционалното размислување во мотоспортот и користат машини за да го извлечат невозможното. Ние над-инженер сѐ што правиме за да се осигураме дека без разлика на кој терен имате намера да користите KMC Тркала, вашето тркало никогаш нема да ве пропадне. Се започна со тркало, а не со визија. Нема план. Само едноставно, добро изработено тркало. КМЦ Фрли Алуминиумски Раб КМ716 15Х7 5Х4, 5 С-БЛК 10ММ, КМ71657012710. КМ71657012710. 5х4, 5 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата