.

.

DesignArt 'Антички диви цвеќиња и Бургундија Роуз' Фарма куќа платно wallидна уметност печатење

DesignArt 'Антички диви цвеќиња и Бургундија Роуз' Фарма куќа платно wallидна уметност печатење

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа исклучителна уметност на платно на фармата куќа носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа црвена фарма на платно wallидот на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : фарма куќа. - Предмет : Флорал, шарм во земјата. - Боја : црвена, розова. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата