.

.

Американски Пластични Играчки-Градинар И Косилка За Трева Поставете Унисе Внатрешна И Надворешна Игра За Деца

Американски Пластични Играчки-Градинар И Косилка За Трева Поставете Унисе Внатрешна И Надворешна Игра За Деца

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Децата ќе научат да сакаат да помагаат во работата во дворот кога ќе им го дадете Американскиот Комплет Пластични Играчки - Градинар. Вклучува шест парчиња : косилка за трева, градинарска количка, три рачни алатки и канта за наводнување. Со овие детски градинарски алатки, можете да ги научите како правилно да плеват и да мотикаат линија зеленчук, како да го гребат дворот и да ги соберат лисјата што треба да се газат во градинарската количка. Всадете љубов кон работата со рацете во природата, за да научат да ја ценат вредноста на жнеењето на она што го сеете. Овој детски градинарски комплет е забавен и едукативен. Оваа унисекс внатрешна и надворешна детска играчка е совршена за секој растечки ум! Направени Од Американски Пластични Играчки, локален бизнис. Работата во дворот е ветре со Овие Американски Пластични Играчки 6 парчиња Градинар И Косилка За Трева Поставете Унисекс Внатрешна И Надворешна Игра за Деца. Спакувани во шарени брановидни картони со целосна боја лито етикета : косилка за Трева. Градина количка. 3 рачни алатки. Наводнување Може. Димензии на косилка : 21.500 х 10.000 х 17.250 . Градина Количка Димензии : 19.625 х 11.125 х 10.250 . Дизајниран за безбедност. Направено во Мичиген и Мисисипи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата