.

.

Ксенон БЕЛИ H LED Светилки Долг Зрак Фарови Приклучок И ИГРА H LED Светла Вкупно Светилки

Ксенон БЕЛИ H LED Светилки Долг Зрак Фарови Приклучок И ИГРА H LED Светла Вкупно Светилки

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Спецификации на производот : Тип На Штекер : H15 Brightness : 4000lm/bulb LED Тип : 3030 LED Чипови Количина : 12 парчиња/секоја светилка температура : Бела 6500 KLuminous Агол : 360 Степени Извор На светлина : Led Работна Температура : -30-70 ® (заштеда На Енергија,ниска температура) Нормален напон : 12v-24 V DCPower : 100 W/BULBLife време : 50000 Часовиматеријал : пакетот ОД АЛУМИНИУМСКА ЛЕГУРА вклучува : 2 парчиња * h15 Led Светилки Случајна испорака на ново и старо пакување ксенонски бели h15 Led светилки приклучок За фарови Со долго светло И Игра h15 led светла вкупно 2 Светилки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата