.

.

Дуксери За Жени Плус Големина Женски Трендовски Божиќ Качулка Торба Колк Џеб Печатење Дуксер Трендовски Фустан Fall Дозвола Дуксери На Surpdew

Дуксери За Жени Плус Големина Женски Трендовски Божиќ Качулка Торба Колк Џеб Печатење Дуксер Трендовски Фустан Fall Дозвола

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

➤ Обичниот и лабав стил го прави одличен за различни активности . Закривениот раб ќе донесе многу потребен "омф" на вашиот секојдневен изглед.Мазна Допрена и лесна, згора на тоа, ткаенината Е Супер Мека, им дава на овие женски кошули лулашки течен изглед, овие пријатни кошули лесно преминуваат од крцкавоста на пролетта/есента до свежината на зимата. Овој женски врв е совршена должина, доволно е долго за да ги покриете колковите! И совршено ги покажува облините на вашето тело, што ве прави привлечни во fall или зима.[Совети] ве Молиме внимателно проверете ја нашата големина на сликата или описот на големината пред да ја нарачате. Лесен за носење, овој мек, симпатичен долг џемпер женски блузи нуди ласкаво вклопување и Трендовски Принт.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата