.

.

Канап Мудар Држач За Плута Од Був-Декоративно Складирање И Декор На Плута Од Вино

Канап Мудар Држач За Плута Од Був-Декоративно Складирање И Декор На Плута Од Вино

DEN 319.20

Количината на стоката
Това е достапна

Издржаниот метал на овој држач за плута од був со широки очи ќе опфати до 80 тапи, што ќе ви овозможи да составите многу спомени од среќните ноќи со пријателите и семејството. Врвот на држачот останува отворен за лесно дополнување на вашата персонализирана колекција. Држи до 80 тапи. Издржан метал. Врвот се отвора за додавање тапи Чувајте ги вашите тапи со стил-со димензии 7" w x 12 " h, овој кафез за држачи за вино има приближно 80 тапи (не се вклучени), што ви овозможува да ги соберете и прикажете вашите омилени вински тапи во шармантен, компактен дисплеј. Рустикален дизајн на був-во свет полн со досадни држачи за плута, откријте држач за плута со широки очи што додава искра на рустикална привлечност. овој држач за плута за вино е совршено дома во модерната рустикална кујна или пријатно дувло на фарма. Кујнски декор-без разлика дали е поставен на работната плоча или масата во кујната, овој колектор за плута од вино е совршено парче декор за винска кујна за да ја направите вашата куќа дом. одлично и за љубителите на птици и за љубителите на вино. Потресена метална конструкција-прецизно-изработена од метал и со оглед на рустикален финиш, овој цврст кафез од плута е изграден за да трае тестот на времето. металните марамчиња се чисти, што значи лесно, минимално одржување по потреба. Совршен подарок-идеален кујнски додаток за љубителите на вино, овој дисплеј од плута од вино е одличен подарок за Божиќ, родендени или забави за загревање на куќата за познавачот на виното во вашиот живот. Дајте му шанса на љубителот на виното да ја покаже својата колекција од плута.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата