.

.

Фармерки со Софија од Софија Вергара, Мелиса со висока половината, фармерки од половината

Фармерки со Софија од Софија Вергара, Мелиса со висока половината, фармерки од половината

DEN 720.00

Количината на стоката
Това е достапна

Тотално кул, тотално сега. Флеар фармерки од фармерките на Софија од Софија Вергара комбинираат ретро и модерен изглед за стил кој е тотално безвременски. Исклучиво на. Омилени мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Омилен модел носи големина 4. приближно. Inseams : Редовно : 33-1/2 "; кратко : 31-1/2". Висок пораст; тенок низ половината и бутовите; се разгоре од коленото до полите. Затворање на летање на копчињата; контурирана половината; јамки на појас. Стајлинг со 5 џеб со метални навртки за потпишување; депонираше лепенка за потпишување на задниот дел од половината. Зошто ќе ја сакате : Оваа силуета е безвременска и додава малку предност со потресеното детали. Телото за истегнување на тексас нуди голема удобност плус резултати од вртење на главата . 70% памук/20% полиестер/9% вискоза/1% еластан. Машина за перење. Увезени. Бесплатна злобна нараквица за очи со какво било купување фармерки на софија Вергара. Еден по клиент, додека трае снабдувањето. Нараквицата нема малопродажна вредност и нема да бидат прифатени поврат . Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - облечете нешто што апсолутно го сакате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата