.

.

Најдобрите Злато 14к Жолта И Родиум Со Родиум Полиран Ѕвезда Пост Обетки

Најдобрите Злато 14к Жолта И Родиум Со Родиум Полиран Ѕвезда Пост Обетки

DEN 1441.92

Количината на стоката
Това е достапна

14к Со Родиум Полиран Ѕвезда Пост Обетки Должина : 12 Ммматеријал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Должина На Предметот : 12 мм материјал : Акцент Боја 1 : Бела Карактеристика : Шуплив Процес На Производство : Печатматеријал : Примарна : Златна Ширина на Предметот : 7 Ммпроизвод Тип : Накит Тип На Накит : обеткипродадени По Единица : Пар Пол : Женскиматеријал : Примарна Боја : затворање Со Жолта Облека : Тип на пост и притискање На Копчето : прилагодените ставки Не можат да Се вратат полиран, Пост, 14к Жолто Злато И Родиум.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата