.

.

Кајзеркрафт Умира-Гуми За Џвакање Ореви На 2. I

Кајзеркрафт Умира-Гуми За Џвакање Ореви На 2. I

DEN 6239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Kaisercraft Умира - Ореви За Џвакање До 1,75 Инчи X 2,5 I Kaisercraft Умира, Ореви За Џвакање, 1,5 "x 1,5" до 1,75" x 2,5" : Работи со практично секоја машина за сечење што ќе собере нафора-тенки умира и сигурно ќе стане суштинска состојка во вашиот процес на изработка на хартија. Овој пакет содржи Ореви За Џвакање : 3 умира со димензии помеѓу 1-1/2 "х 1-1/2" и 1-3/4"х 2-1/2". Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата