.

.

Градници За Жени Тенка Долна Облека Со Полна Чаша Мал Градник Плус Големина Безжичен Прилагодлив Капак За Градник Од Тантела Б Д Чаша Градници Од Чипка Со Голема Го

Градници За Жени Тенка Долна Облека Со Полна Чаша Мал Градник Плус Големина Безжичен Прилагодлив Капак За Градник Од Тантела

DEN 343.84

Количината на стоката
Това е достапна

Сезона : Четири сезони. Пол : Жени. Прилика : Облека За Спиење,Секојдневно,На Отворено,Спорт. Материјал : Полиестер. Тип на шема : НЕ. Стил : . Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно перење. Тежина : 80гр-160гр. Што добивате : 1 Еез Градник (со челичен прстен)градници за жени без табела со подвижна големина : . Големина : 36/80С Биста : 93-97см/36,61-38,19" Под Биста : 78-82см/30,71-32,28"Големина : 36/80Д Биста : 95,5-99,5 см/37,60-39,17" Под Биста : 78-82см/30,71-32,28"Големина : 38/85С Биста : 98-102см/38,58-40,16" под биста : 83-87см/32,68-34,25"големина : 38/85д биста : 100,5-104,5 см/39,57-41,14" под биста : 83-87см/32,68-34,25"големина : 40/90с биста : 103-107СМ/40,55-42,13" под биста : 88-92см/34,65-36,22"големина : 40/90д биста : 105,5-109,5 СМ/41,54-43,11" под биста : 88-92см/34,65-36,22"големина : 42/95с биста : 108-112см/42,52-44.09" ПОД Биста : 93-97см/36.61-38.19"големина : 42/95д биста : 110.5-114.5 см/43.50-45.08" под биста : 93-97см/36.61-38.19" 4.Направи Супер . 1.It Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали, Ставете Го Вашето Тело Во Тотално Опуштен Статус. 2.Се Фокусира На Долна Облека За Вас, Ве Прави Супер И Заводлива. 5.Ве Прави Пожешки, посекси и Попривлечни,Направете Ја Ноќта Поубава!. 3.Послужете Ноќна Облека И Исто Така Стимулативен Комплет За Животот На Паровите. градници за жени притисни градници за жени резервоари со вградени градници за градници за жени без женски спортски градници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата