.

.

20g пластичен чекор, сива

20g пластичен чекор, сива

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Бидејќи големината е важна, големината на галон има дополнителен капацитет што одговара на 50% повеќе ѓубре што значи помалку патувања што го вадат ѓубрето! Тоа е совршена конзерва за најголемата торба за отпадоци во затворен простор во Америка! Мило за пластично ѓубре може да понуди заштита на рамката на капакот и капакот со инхибиција на раст на мирис што предизвикува бактерии за животот на конзервата. Одржувајќи ја таа торба да биде надвор од очите 2-годишно ограничено, гарантираме дека вашиот ѓубре може да биде без дефекти во материјал или изработка за две години, но се применуваат некои исклучувања. Исклучена е оштетување на производот од несреќи, злоупотреба, нормално абење или не-домашна употреба. Периодот започнува од датумот на купување, како што е прикажано на доказ за купување. Во случај да се направи вашиот производ да стане неисправен, ќе се обезбеди поправка или замена по наше дискреционо право. Мило за пластична чекори конзерва, 20 галон : Карактеристики : 20 галон капацитет : одговара на 50% повеќе ѓубре во споредба со стандардната 13 галон/ 50 литарски конзерви. Земете помалку патувања Извадете го ѓубрето! За употреба со која било „црна торба“ со капацитет од 20 галони или поголеми - совршени за големи семејства . Заштита на мирис на клорокс : Овозможува заштита на капакот и рамката на капакот со инхибиција на растот на мирисот што предизвикува бактерии за животот на конзервата. Капакот на конзервата . Погоден за станбена или комерцијална употреба : Големината одговара на секоја кујна со големи семејства и финишот во боја сè уште може да изгледа пријатно кога се користи на канцелариски простори . Задоволство : Нашите лименки за ѓубре се изработени од супериорен квалитет што ќе го сакате Сигурно loveубов. Во случај да не сте задоволни од вашата набавка, ние нудиме 30-дневен за враќање на парите . Спецификации : Боја : Црна и сива боја. Бренд : Мило. Капацитет : 20 галони. Материјал : пластика. Заврши тип : насликано. Димензии на артикалот : 19 x 16 x 27,75 инчи LXWXH. Облик : Правоаголен. Механизам за отворање : Чекор. Тежина на артикалот : 5,7 фунти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата