.

.

Без граници на јуниори плус високи панталони за понте

Без граници на јуниори плус високи панталони за понте

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Елегантна и мода напред, никакви плетени панталони со граници на границите имаат ласкава силуета со висок половински систем и се разноврсен додаток на вашата гардероба. Облечени нагоре или надолу, сигурно ќе ги сакате фитлите и чувството на овие панталони што треба да ги има. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Висок пораст. Влечење на стајлинг; Широк лента за половината. Предниот центар на центарот. 74% полиестер/22% рајон/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Junior Plus Ponte Ponte плетени панталони од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата