.

.

Туфрегиов Женски Широки Модни Врвки За Влечење Дуксери Дозвола Градиент Печатење Слободно Време Згуснување Патент Со Џебови Надворешна Облека Одговара Опуштена ?

Туфрегиов Женски Широки Модни Врвки За Влечење Дуксери Дозвола Градиент Печатење Слободно Време Згуснување Патент Со Џебови

DEN 287.84

Количината на стоката
Това е достапна

Должината на рацете и половината убаво седи, а пространа е, но растеглива, така што нема да се чувствувате премногу затегнати. Најдобрите Подароци За Жените.Прави да изгледате толку убаво,секојдневно, модно и поинаку.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. Исто така, може Да Ја Спари Оваа Термална долна облека Во Зима.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата