.

.

Универзален Основен Концепт

Универзален Основен Концепт

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Создадете пополнување зеленчук во форма на чаша И послужете Како Предјадење Користете како редовно јадро Отстранете ги стеблата од домати И јагоди Дипломирано нерѓосувачко сечило Против лизгање Antiономска рачка Со дупка За закачување На кука Создадете пополнување зеленчук Во форма на чаша И послужете Како Мезе Користете како редовно јадро Отстранете ги стеблата од домати И јагоди Дипломирана нерѓосувачка цевка Нож Анти-лизгачка handономска рачка со дупка за закачување на кука.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата