.

.

Апстрактна Форма Колаж Портокалово Зелено Сино Сликарство Платно Уметност Печатење

Апстрактна Форма Колаж Портокалово Зелено Сино Сликарство Платно Уметност Печатење

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн Од Непознат Уметник. Апстрактна Форма Колаж Портокалова Зелена Сина Боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата