.

.

5 5-парче Пиедестал Бројач Висина Трпезарија Во Собата Огледало И Сива Боја

5 5-парче Пиедестал Бројач Висина Трпезарија Во Собата Огледало И Сива Боја

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Совршен за современи области за забава, овој шик, модерен, глам-сет за висина на бројачот е домаќин на четири гости удобно. Тркалезна, проѕирна стаклена подлога и тркалезна основа инспирирана од колони лебдат елегантно во вашата пространа просторија или ќош за појадок. Основата на масата на пиедесталот може да се пофали со брилијантно вметнување на вештачки дијаманти и огледална плочка што трепери неверојатно. Четири столчиња со висина на шалтер имаат отворени заоблени грбови обложени со мек и мазен кадифе за дополнителна удобност и поддршка. Секое седиште лежи на тенки нозе, комплетно со златни метални акценти и цврст потпирач за нозе за драматичен контраст и глам допир. Сетот вклучува : една (1) трпезариска маса и четири (4) странични столчиња. Тркалезна проѕирна стаклена маса и постаментска основа слична на колона нуди отворено, воздушно чувство. Блескавите површини со акрилни влошки од вештачки дијаманти и огледални плочки претставуваат луксузен акцент и сјај. Заоблени столчиња за седишта во стилот на барел, тапацирани во мек кадифе за удобно седење. Витките заострени и разгорени нозе со метални акценти даваат модерна атмосфера во средината на векот. Прикачениот потпирач за нозе нуди дополнителна поддршка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата