.

.

Црвен Ренџер Тело Костум

Црвен Ренџер Тело Костум

DEN 240.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој костум за тело е официјално лиценциран оригинален Моќен Ренџер За Моќност На Морфин Црвен Ренџер. Трансформирајте Се Во Аѕопејсон и одете во Посета На Зордон, Алфа 5 и остатокот од бандата. Имаш свет за спасување одitа!Содржина костимот Вклучува : еден целосен Боди Производ Инфоматеријална Содржина : 88% Полиестер12% Инструкции За Нега На Спандекс : рачно миење ладно одделно не белило ладно железо доколку е потребноне суво чисто Црвено Ренџерско Боди Костим За Возрасни Ноќта на Вештерките : Костимот вклучува целосно боди. Содржина на ткаенина : полиестер и спандекс. Упатства за Нега За Костимот На Црвениот Ренџер : чисто место. Возрасни мажи. Табелата со големини ќе варира во зависност од костимот. Погледнете Детална Табела Со Големини.Ќе ви треба Adobe Acrobat Читач за да ја видите Табелата Со Големини.Преземете Adobe Acrobat Читач сега.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата