.

.

+Декер Комфорт Електричен Нож

+Декер Комфорт Електричен Нож

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Удобност Зафат Електричен Нож Нови & Увезени! Никогаш немало поедноставен начин да ги исечете омилените месо, живина и леб со леснотија и прецизност! Беспрекорно пресечете разновидна храна, Удобно Држење, рачка за лесна употреба 9" дизајн на назабени сечила од нерѓосувачки челик, Ножеви Надвор од собата за лесни, целосни парчиња. ПОДОБРЕНО! Ослободување на сечилото со едно копче, функција За Безбедносна брава За : без исклучени сечила, Без случајно стартување, Лесен и ergономски дизајн, Интегриран држач за ножеви, безбедни делови за Машина за Миење Садови, 2-Годишна ограничена гаранција, Абс Пластика. Ножеви : нерѓосувачки челик. Црно. Удобност Рачка Зафат. Копчиња За Ослободување На Сечилото. Безбедносна Брава. Нерѓосувачки Челик Сечилото. Јазичиња Што Не Се Лизгаат. Нож Штанд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата