.

.

Каролини Богатства ББ5409ДС Вино Грип Знак Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разнобојни

Каролини Богатства ББ5409ДС Вино Грип Знак Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разнобојни

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Каролини Богатства ББ5409ДС1216 Вино Грип Знак Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разнобојни Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата