.

.

Quilt and Sham Set- хипоалергичен преголем целосен кралица јорган креветот сет со закривена руфла дизајн- серија на Charlize од Lavish Home

Quilt and Sham Set- хипоалергичен преголем целосен кралица јорган креветот сет со закривена руфла дизајн- серија на Charlize

DEN 431.84

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете допир на шарм и луксуз во која било спална соба со раскошен домашен комплет за ватенка. Направено со полиестер и памук, ќе уживате во топлата удобност и мекото, текстурирано чувство на овој елегантен ватенка секој пат кога ќе легнете во кревет! Понудени во најразлични цврсти стилови на боја, овој модерен ватенка е сигурен дека ќе го подобри секој важен дом : избегнувајте да купувате фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Lavish Home е посветен на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на сите наши производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Лавиш Дом е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговски марки на САД и ќе биде енергично одбрана. Максимална удобност- Овој лесен раскошен комплет за постелнина за домашен терен е ткаен од 100% полиестер и исполнет со 50% полиестер и 50% памук за да обезбеди супериорна топлина и удобност. Исклучително е модерно од квалитетни материјали за раскошно кадифен и меко чувство да ви помогне да постигнете минлив ноќен сон. Стилилен декор на спалната соба- со стилски криви и квалитетно шиење, и ватенка и Шамс собираат впечатлива цврста боја со текстура за личност и карактер. Комплетот нуди едноставен, но сепак стилски изглед што може да го надополни декор во која било спална соба или соба за гости. Лесна грижа- Утешителот и Шамс се лесни за чистење за дополнителна погодност. Упатства за нега : Машинско миење ладно со како бои, суво суво. Не користете детали за Bleach Product- димензии на ватенка : 92 „x92“, срамни димензии : 20 ”x30” +2. Содржина на ткаенина : 100% полиестер / полнење влакна : 50% полиестер, 50% памук. Сет вклучува : 1 преголема целосна/кралица ватенка и 2 срамни. Загарантирано одсадување- лавивиот дом е посветен на обезбедување на потрошувачите апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи. Забелешка : Ова е ексклузивен производ на раскошен дом и само 3-парчиња ватенка од раскошен дом се гарантирани дека се оригинални додаваат допир на шарм и луксуз во која било спална соба со раскошен домашен комплет за ватенка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата