.

.

Њуфаундленд Кутре Поинсета Венец Керамички Украс

Њуфаундленд Кутре Поинсета Венец Керамички Украс

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Керамички Украс кој раса специфични Њуфаундленд уметнички дела. Прославете Го Божиќ со Овој Божиќен Украс. Овој Керамички Украс е од колекцијата Богатства На Каролина Божиќен Венец Поинсета. Порцелан Круг, 2.8125 инчен дијаметар. Овој сјаен бел керамички украс е одличен За Божиќ. Вклучен е мал златен кабел за закачување. Задниот дел на украсот е бел и може да биде персонализиран од вас со пенкало за боја или постојан маркер. Ова е сјајна површина, затоа проверете дали дозволувате секоја персонализација добро да се исуши пред да ја тестирате областа. Персонализирајте со датум, година или порака до пријател Овој Украс е од Каролина Богатства Кучиња категорија на производи. Повеќебоен украс За Новогодишна елка. Порцелан Круг, 2.8125 инчен дијаметар. Задниот дел на празничниот украс е бел и може да биде персонализиран од вас со пенкало за боја или постојан маркер. Печатени ВО САД. Ова е целосна боја керамички диск украс карактеристики уметнички дела од еден од нашите уметници. Совршен подарок за чувар на миленичиња, чувар на кучиња, чувар на кучиња, учител, бебиситерка, член на семејството или речиси секој. Подароци од њуфаундленд, Колекционерски предмети Од Њуфаундленд, Божиќни подароци и колекционерски предмети.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата