.

.

Нема граници на јуниорите од врвот на рамото

Нема граници на јуниорите од врвот на рамото

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Женствена, модерна и целосно чудесна! Не е лесен за носење на границите на границите на границите и е совршен за сончеви денови. Создаден во цветен печатен плетенка, овој врв има и капчиња исечени на трескање и прилагодливи ленти за совршено вклопување. Одете од шорцеви до фармерки за најлесната транзиција од ден во ноќ во овој разноврсен врв. Исклучиво на. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Полу-опремена. Деколте : деколте надвор од рамо. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Прилагодливи ленти за рамо. Ockебови : Ништо. Карактеристики : капчиња-исечени полите на фрунс; Allever Lace. Чипка на врвот на рамо за јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата