.

.

Примарно Злато Каратно Бело Злато Октагонален Змиски Синџир

Примарно Злато Каратно Бело Злато Октагонален Змиски Синџир

DEN 9167.84

Количината на стоката
Това е достапна

Разновиден додаток на секоја колекција накит, овој ѓердан од бело злато од 14 карати сигурно ќе зашемети. Овој синџир во стилот на октагонална змија има брилијантни детали со исечени дијаманти со висока полирана завршница за да се пофали со атрактивен сјај. Затворен со затворач за јастог, овој ѓердан долг 24 инчи и широк 1,2 мм ќе додаде прекрасен допир на вашиот стил.Метална Тежина : 5,9 Грама Накит Тип : Финишан Стил : Октогонален Змиски Синџир Накит Финиш : Висок Полски Пол : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Бели Димензии : 24-инчен x 1,2 mmsolidy вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Перу 14 Каратно Бело Злато, Цврсто, Полирано, дијамантско сечење, јастог.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата