.

.

Нова Оем Замена Патнички Страна Фарови Објектив И Домување, Одговара 2014-Бмв Серија

Нова Оем Замена Патнички Страна Фарови Објектив И Домување, Одговара 2014-Бмв Серија

DEN 1295.84

Количината на стоката
Това е достапна

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нова Леќа И Куќиште За Патнички Фарови За Замена НА Оем, Скриен Тип, Седан И Хибридни Модели. Тој Е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Фар. Тоа Одговара На Вашиот 2014-2016 Бмв 5 Серија. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова ОЕМ Замена Патнички Страна Фарови Објектив и Домување, Се Вклопува 2014-2016 Бмв 5 Серија СКРИЕНИ, Седан И Хибридни Модели, Изработени од Пластика . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата