.

.

Јога Никне Бебе Девојка Патики, Розова Птица, 6 Месеци

Јога Никне Бебе Девојка Патики, Розова Птица, 6 Месеци

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Јога Никне меки ѓон креветчето чевли, патики, мокасини, чизми и сандали се одличен додаток на плакарот за чевли на вашето бебе. Нашиот избор на бебешки чизми ќе го задржи вашето малечко да изгледа модерно, без разлика дали случајно се забавува дома или шета на отворено. Покријте ги малите прсти и стапала на вашето малечко со нашата симпатична колекција чорапи и чевли. Јога Никне Бебе Девојка Патики, Розова Птица е одлично бебе најважен сет за вашето малечко. Бебе унисекс патики. Направено со памучен полиестер, стп и вештачки материјали. Симпатична креветчето чевли за мали нозе и прсти на бебето. Совршени меки чевли за креветче за пред-пешаци и пешаци за прв пат. Удобни, пријатни, издржливи чевли.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата