.

.

Орчип Машки Обични Спортски Панталони Со Права Нога Деловна Работа Панталони Еластична Врвка За Влечење Еластични Панталони,#11

Орчип Машки Обични Спортски Панталони Со Права Нога Деловна Работа Панталони Еластична Врвка За Влечење Еластични Панталони,11

DEN 319.84

Количината на стоката
Това е достапна

Спецификации : . Тип на половината : СРЕДИНАТА. Стил На Панталони : Директно. Материјал : Полиестер, памук. Стил : Секојдневен. Тип На Вклопување : Редовно. Дебелина : Средна Тежина. Должина : Целосна Должина. Преден Стил : Рамен. Применлива Сцена : Секојдневен. Применлива Сезона : Пролет и Aut. Пол : МАЖИ. Тип На Ставка : Целосна Должина. Боја : 5 бои за избор. Карактеристики : . ●Машки прави секојдневни панталони изработени од памучна мешавина во aut, зима и пролет. Панталоните се еластична половина со врвки со копчиња. Директен тип, секојдневен, уреден и удобен за носење, кој може да се користи за работа, дома и патување. €Леснотија во вашиот ден со овие слаби чиноси кои имаат тенок крој. ●Без разлика на приликата, нашата заострена панталона е совршен избор кога сакате да изгледате најдобро. ●Машки панталони со елегантен моден елемент, прават да изгледате помладо и поубаво. Големина Шема : . Големина - - - - Должина - - - - - Половината - - - - Колк. М - - - - 106см|41.7"80-96см|31.4"-37.7"110см|43.2". Л - - - - 108см|42.4"82-102см|32.2"-40.1"115см|45.2". XL - - - - 110cm|43.2"84-108см|33.0"-42.4"120см|47.2". ХХЛ - - - - 112см|44.0"86-114см|33.8"-44.8"125см|49.1". 3 XL - - - - 114cm|44.8"88-120см|34.6"-47.2"130см|51.1". . Спакувани : . 1* панталони. Забелешка : . 1.Овој производ се зема во натура, големината овозможува грешка од 1-2 см, ве молиме преовладувајте во натура, умот внимателно застрелан. 2.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. . Машки прави секојдневни панталони изработени од памучна мешавина воumn, зима и пролет. Панталоните се еластична половина со врвки со копчиња. Директен тип, секојдневен, уреден и удобен за носење, кој може да се користи за работа, дома и патување. Олеснете го денот со овие слаби чиноси кои имаат тенок крој. Без разлика на приликата, нашата заострена панталона е совршен избор кога сакате да изгледате најдобро. Машки панталони со елегантен моден елемент, прават да изгледате помлади и поубави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата