.

.

Лугз Женска Делта Мода Оксфорд Патика

Лугз Женска Делта Мода Оксфорд Патика

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Запознајте ги вашите нови дневни чевли-Женската Делта Патика Лугз. Овој елегантен лизгач има солиден надворешен ѓон со дополнителен стисок и стабилност за да ве држи заземјени. Амортизирана влошка за дополнителна удобност. Платно горниот. Гумен надворешен ѓон со дополнителен зафат, вулканизиран. Класичен стил на лизгање со странични панели што се протегаат за лесно вклучување/исклучување. Поставата за дишење. Поместена јака за удобно вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата